کابل لگراند Cat7

ario admin 12 بهمن, 1398 0 دیدگاه

در خصوص با کابل لگراند Cat7 باید گفت که آن ها در واقع دارای سرعت انتقال اطلاعات تا حداکثر ۱۰۰۰۰ مگابایت در ثانیه هستند و پهنای باندی معادل با ۶۰۰ مگا هرتز دارد، پس می توان از این کابل به منظور انتقال داده های با کیفیت بالا در شبکه های ۱۰G استفاده نمود.
در حقیقت لازم به ذکر است که پوششی که روی این کابل قرار گرفته است از نوع LSZH یا هالوژن فری می باشد که کاوری عاری از هالوژن محسوب می شود، این بدان معناست که در واقع در ساخت این پوشش از فلور، کلر، برمید، ید و استاتین استفاده نشده است، پس این محصول در طبقه مواد محیط زیستی جای خواهد گرفت و فاقد مواد سربی مثل کادمیوم، کروم و جیوه می باشد.

در حقیقت وجود روکش LSZH موجب خواهد شد در هنگام سوختن دود سمی از خود تولید نکند و در حقیقت این کابل شبکه با محیط زیست سازگار خواهد بود و هیچ ضرری به آن نخواهند رساند.
این امکان وجود خواهد داشت که این تصور اشتباه برای شما عزیزان درست شود که فقط با استفاده از کابل CAT7 قادر خواهید بود نهایت سرعت را در شبکه تجربه کنید، اما این امر در صورتی امکان پذیر خواهد بود که همه تجهیزات پسیو شبکه شما عزیزان از این سرعت پشتیبانی به عمل آورند.

در انتهای مقاله باید به این نکته اشاره داشته باشیم که در واقع کابل شبکه CAT7 لگراند دارای پوشش LSZH زرد رنگ می باشد و از آن دسته از کابل هایی است که تست فلوک روی آن انجام شده است و این به آن معناست که سرعت و کیفیت جا به جایی داده ها در بستر شبکه روی این محصول تست شده است و این محصول سر بلند از این آزمون بیرون آمده است. این کابل شبکه لگراند در کنار فویل دور زوج ها دارای ۱ شیلد نیز است که دور تا دور سیم ها را فرا گرفته و کمک شایانی به عملکرد آن خواهد کرد و همچنین کمک می کند تا از نویز های داخلی و خارجی جلوگیری گردد، پس با اطمینان می توان از کابل شیلد دار بیرون از خانه و در مکان هایی که احتمال نویز بسیار است، استفاده نمورد. این نکته را نیز مد نظر داشته باشید که این کابل دارای بسته بندی ۵۰۰ متری با وزن ۲۵ کیلو گرم می باشد و امکان اتصال به کانکتور های RJ45 نیز برای شما فراهم است.

دربارهario admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.