انواع برندهای استابلایزر

admin 18 آذر, 1400 0 دیدگاه

استابلایزر یا تثبیت کننده ولتاژ یکی از لوازم الکتریکی میباشد که کاربرد خیلی زیادی در صنعت دارد درواقع میتوان گفت جایی که برق وجود دارد تقریبا استابلایزر لازم و ضروری میباشد.حال برای استفاده و خرید استابلایزر باید بدانیم چه نوع و چه برندهایی در بازار وجود دارد و کیفیت آنها چگونه میباشد.

استابلایزر صنعتی یا تثبیت کننده ولتاژ

اولا انواع استابلایزر ها رله ای و سرووموتور میباشد که به نوع ساخت استابلایزر مربوط می شود که باید در مورد این تکنولوژی ها در جای دیگری بحث گردد ولی برندهایی که در بازار موجود میباشد هردوی این تکنولوژی ها را دارا میباشند.

در دنیا برندهای زیادی برای استابلایزر وجود دارد ولی ما در مورد برندهایی بیشتر صحبت میکنیم که در داخل ایران موجود میباشد.یکی از برندهای معروفی که داخل ایران بیشتر وجود دارد برند شیماتسوی ژاپن میباشد که در توانهای بالا و سه فاز موجود میباشد.

برند دیگری که در حال حاضر هم در توان پایین و هم توان بالا کاربرد زیادی دارد استابلایزر استارپلاس میباشد که این نوع استابلایزر ساخت کشور تایوان میباشد و از کیفیت بالایی برخوردار است.

درکنار این برندها برندهای دیگری مثا امگا و گلد استار نیز وجود دارند که بازهم پرمصرف بوده و ازکیفیت بالایی برخوردار میباشند. وبقیه برندهای موجود دربازار چینی بوده و بازهم از نظر کیفیت میتوان گفت که در حد مطلوبی میباشند.ولی بستگی به مکانی که استابلایزر استفاده میشود و میزان نوسانات ولتاژ از بین این برندهایی که گفتیم باید برند مورد نظر انتخاب گردد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.